June

18/06/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/06/2019 (Saturday)
1
02/06/2019 (Sunday)
2
03/06/2019 (Monday)
3
04/06/2019 (Tuesday)
4
05/06/2019 (Wednesday)
5
06/06/2019 (Thursday)
6
07/06/2019 (Friday)
7
08/06/2019 (Saturday)
8
09/06/2019 (Sunday)
9
10/06/2019 (Monday)
10
11/06/2019 (Tuesday)
11
12/06/2019 (Wednesday)
12
13/06/2019 (Thursday)
13
14/06/2019 (Friday)
14
15/06/2019 (Saturday)
15
16/06/2019 (Sunday)
16
17/06/2019 (Monday)
17
18/06/2019 (Tuesday)
18
19/06/2019 (Wednesday)
19
20/06/2019 (Thursday)
20
21/06/2019 (Friday)
21
22/06/2019 (Saturday)
22
23/06/2019 (Sunday)
23
24/06/2019 (Monday)
24
25/06/2019 (Tuesday)
25
26/06/2019 (Wednesday)
26
27/06/2019 (Thursday)
27
28/06/2019 (Friday)
28
29/06/2019 (Saturday)
29
30/06/2019 (Sunday)
30
Sorry, but this page does not exist in this language!

Honismeret témahét 2011

NÉPISMERET TÉMAHÉT

2011. május 16 – 21.

 

Egyhetes projekt tervezete

 

Időpont

Kezdeményező/felelős

 

Program/feladat

Résztvevők

Május 16. hétfő

 

 

 

1. óra

 

Gombásné, Iványi B.

Szelőczei A. Zöldné

Látogatás a tájházban

Látogatás a tájházban

1. osztály

2. osztály

1. óra

Kutenics Sz.

Szlovák nemzetiségi falvak Magyarországon – térkép és tabló készítése

6. osztály

1. óra

Dombai-Kulcsár N.

Mondaírás

5. osztály

2. óra

Krajczárné

Szalczingerné

Látogatás a tájházban

3. osztály

4. osztály

2. óra

Dombai-Kulcsár N.

Samu-színdarab próbái

6. osztály

3. óra

Dombai-Kulcsár N.

Szlovák írók, költők művei

7. osztály

4. óra

Kornéli I.

Téglaöntés gipszből (maketthez)

8. osztály

5. óra

Dombai-Kulcsár N.

Szlovák írók, költők művei

8. osztály

5-6. óra

Skrován J.

Turista térkép készítése a Magas-Tátráról

7. osztály

Május 17. kedd

 

 

 

1. óra

Dombai-Kulcsár N.

Szlovák írók, költők művei

7. osztály

2. óra

Dombai-Kulcsár N.

Szlovák írók, költők művei

8. osztály

2. óra

Kornéli I.

Téglaöntés gipszből (maketthez)

7. osztály

4. óra

Dombai-Kulcsár N.

Mondaírás

5. osztály

5. óra

Dombai-Kulcsár N.

Samu-színdarab próbái

6. osztály

5-6. óra

Mátyási P.

Szlovákiai jégkorong VB

8. osztály


 

Május 18. szerda

 

 

 

1-2. óra

Kutenics Sz.

Szlovák nemzeti ételek főzése

 

7-8. osztály

 

4. óra

Kornéli I.

Téglaöntés gipszből (maketthez)

 

8. osztály

5-6. óra

Mátyási P.

Szlovákiai jégkorong VB

7. osztály

6. óra

osztályfőnökök

Vetélkedő a tájházról

1-4. osztályok

Május 19. csütörtök

 

 

 

1. óra

Dombai-Kulcsár N.

Szlovák írók, költők művei

7. osztály

1-2. óra

Skrován J.

Turista térkép készítése a Szlovák Paradicsomról

8. osztály

3-4. óra

Krajczárné

Nemzetiségi baba készítése


Ideart Felhasználó: vendég