August

21/08/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/08/2019 (Thursday)
1
02/08/2019 (Friday)
2
03/08/2019 (Saturday)
3
04/08/2019 (Sunday)
4
05/08/2019 (Monday)
5
06/08/2019 (Tuesday)
6
07/08/2019 (Wednesday)
7
08/08/2019 (Thursday)
8
09/08/2019 (Friday)
9
10/08/2019 (Saturday)
10
11/08/2019 (Sunday)
11
12/08/2019 (Monday)
12
13/08/2019 (Tuesday)
13
14/08/2019 (Wednesday)
14
15/08/2019 (Thursday)
15
16/08/2019 (Friday)
16
17/08/2019 (Saturday)
17
18/08/2019 (Sunday)
18
19/08/2019 (Monday)
19
20/08/2019 (Tuesday)
20
21/08/2019 (Wednesday)
21
22/08/2019 (Thursday)
22
23/08/2019 (Friday)
23
24/08/2019 (Saturday)
24
25/08/2019 (Sunday)
25
26/08/2019 (Monday)
26
27/08/2019 (Tuesday)
27
28/08/2019 (Wednesday)
28
29/08/2019 (Thursday)
29
30/08/2019 (Friday)
30
31/08/2019 (Saturday)
31
Sorry, but this page does not exist in this language!

A víz világnapja 2012 projekt felső tagozat

Időpont Kezdeményező/Felelős Program/Feladat Résztvevők
2012.03.07 1. óra
Kornéli Ilona A víz kémikus szemmel 8. osztály
2012.03.08 1. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 4. osztáy angolos csoport
2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy angolos csoport
3. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy németes csoport
3. óra Szűcs Imre Időjárás, éghajlat 6. osztály
4. óra Skrován József Által-ér és a szennyvíztisztító 8. osztály
5. óra Skrován József Által-ér és a szennyvíztisztító 8. osztály
6. óra
Skrován József Által-ér és a szennyvíztisztító 8. osztály
2012.03.09 1. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 6. osztáy angolos csoport
2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 5. osztáy angolos csoport
2. óra Skrován József Úszás, lebegés 7. osztály
3. óra Skrován József Diák készítése a vízről  8. osztály
4. óra
Skrován József Diák készítése a vízről  8. osztály
2012.03.12 1. óra Kornéli Ilona A víz kémikus szemmel 8. osztály
1. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 4. osztáy angolos csoport
1. óra Mátyási Piroska Vízvizsgálat 7. osztály
2. óra Mátyási Piroska Vízvizsgálat 7. osztály
2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 5. osztáy angolos csoport
3. óra
Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 6. osztáy angolos csoport
2012.03.13 2. óra Skrován József Képek gyűjtése a vízről  4. osztály
2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 6. osztáy angolos csoport
5. óra Mátyási Piroska Vízvizsgálat 8. osztály
6. óra Mátyási Piroska Vízvizsgálat 8. osztály
5. óra
Szűcs Imre Kísérletek a vízzel 5. osztály
2012.03.14 2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy angolos csoport
3. óra
Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy németes csoport
2012.03.19 1. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 4. osztáy angolos csoport
2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 6. osztáy angolos csoport
3. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 5. osztáy angolos csoport
3. óra Szűcs Imre Időjárás, éghajlat 5. osztály
4. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy angolos csoport
5. óra
Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy németes csoport
2012.03.21 1. óra Kornéli Ilona A víz kémikus szemmel 8. osztály
2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy angolos csoport
3. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 7. osztáy németes csoport
3. óra Skrován József Diák készítése a vízről  7. osztály
4. óra Skrován József Diák készítése a vízről  7. osztály
5. óra Skrován József Ősi építőanyag a nád 6. osztály
6. óra
Skrován József Ősi építőanyag a nád 6. osztály
2012.03.22 1. óra
Szűcs Imre Csapadék fajtái 5. osztály
2012.03.23 2. óra Gáspár Edit A "Víz világnapja 2012" orojekt előkészítése 5. osztáy angolos csoport
3. óra Skrován József Diák készítése a vízről  8. osztály
4. óra Skrován József Diák készítése a vízről  8. osztály
5. óra Szűcs Imre Által-ér plakát készítése 7. osztály
6. óra
Szűcs Imre Által-ér plakát készítése 7. osztály
2012.03.24 3. óra Skrován József Diák készítése a vízről  7. osztály
4. óra Skrován József Diák készítése a vízről  7. osztály
5. óra Szűcs Imre Által-ér plakát készítése 8. osztály
6. óra
Szűcs Imre Által-ér plakát készítése 8. osztály
2012.03.29 1. óra Skrován József Előadás az elkészített támáról  8. osztály
2. óra
Skrován József Előadás az elkészített támáról  8. osztály
2012.03.30 3. óra Skrován József Előadás az elkészített támáról  7. osztály
4. óra Skrován József Előadás az elkészített támáról  7. osztály
13h-17h Mátyási Piroska Gyémánt-fürdő 5-8. osztály
Szűcs Imre
Skrován József
2012.03.31   Osztályfőnökök  Faültetés iskola diákjai, dolgozói



Ideart Felhasználó: vendég