April

20/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30
Sorry, but this page does not exist in this language!

Sikeres pályázat



A projekt az Európai Unió támogatásával, az "Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg."

A Vértesszőlősi Általános Iskola sikeresen pályázott TÁMOP-3.1.5-09/a-2-2009-0070- számú „Községi iskola a jobb szakos ellátottságért” című pályázaton.

A projekt megvalósulásának időtartama:2009 szeptember 01.-2012 augusztus 31.
A pályázaton 8.999.131 Ft-ot nyertünk.

A projekt az Európai Unió támogatásával az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.

A pályázat támogatja két pedagógus továbbképzésének költségét.

 Mátyási Piroska biológia szakos diplomát szerzett a Pécsi Tudomány Egyetemen.

 Csizmaziáné Magyar Mónika Nyugat-Magyarországi Egyetem Apáczai Csere János Karán szerezte meg diplomáját a gyermekkor mozgásfejlesztését segítő szakirányú továbbképzésen. 

A pályázat eredményeként a Vértesszőlősi Általános Iskola újabb magasan képzett pedagógusokkal büszkélkedhet, akik a tanultakat munkájukban is sikeresen alkalmazzák majd.

Kezdeményezett neve: Vértesszőlősi Általános Iskola
                                           2837 Vértesszőlős, Tanács út 43.
Közreműködő szervezet neve: ESZA
                                           1134 Budapest Váci út 45.
www.esza.hu
www.nfu.hu


Ideart Felhasználó: vendég