May

25/05/2020

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/05/2020 (Friday)
1
02/05/2020 (Saturday)
2
03/05/2020 (Sunday)
3
04/05/2020 (Monday)
4
05/05/2020 (Tuesday)
5
06/05/2020 (Wednesday)
6
07/05/2020 (Thursday)
7
08/05/2020 (Friday)
8
09/05/2020 (Saturday)
9
10/05/2020 (Sunday)
10
11/05/2020 (Monday)
11
12/05/2020 (Tuesday)
12
13/05/2020 (Wednesday)
13
14/05/2020 (Thursday)
14
15/05/2020 (Friday)
15
16/05/2020 (Saturday)
16
17/05/2020 (Sunday)
17
18/05/2020 (Monday)
18
19/05/2020 (Tuesday)
19
20/05/2020 (Wednesday)
20
21/05/2020 (Thursday)
21
22/05/2020 (Friday)
22
23/05/2020 (Saturday)
23
24/05/2020 (Sunday)
24
25/05/2020 (Monday)
25
26/05/2020 (Tuesday)
26
27/05/2020 (Wednesday)
27
28/05/2020 (Thursday)
28
29/05/2020 (Friday)
29
30/05/2020 (Saturday)
30
31/05/2020 (Sunday)
31
Sorry, but this page does not exist in this language!

Sikeres pályázat



A projekt az Európai Unió támogatásával, az "Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg."

A Vértesszőlősi Általános Iskola sikeresen pályázott TÁMOP-3.1.5-09/a-2-2009-0070- számú „Községi iskola a jobb szakos ellátottságért” című pályázaton.

A projekt megvalósulásának időtartama:2009 szeptember 01.-2012 augusztus 31.
A pályázaton 8.999.131 Ft-ot nyertünk.

A projekt az Európai Unió támogatásával az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.

A pályázat támogatja két pedagógus továbbképzésének költségét.

 Mátyási Piroska biológia szakos diplomát szerzett a Pécsi Tudomány Egyetemen.

 Csizmaziáné Magyar Mónika Nyugat-Magyarországi Egyetem Apáczai Csere János Karán szerezte meg diplomáját a gyermekkor mozgásfejlesztését segítő szakirányú továbbképzésen. 

A pályázat eredményeként a Vértesszőlősi Általános Iskola újabb magasan képzett pedagógusokkal büszkélkedhet, akik a tanultakat munkájukban is sikeresen alkalmazzák majd.

Kezdeményezett neve: Vértesszőlősi Általános Iskola
                                           2837 Vértesszőlős, Tanács út 43.
Közreműködő szervezet neve: ESZA
                                           1134 Budapest Váci út 45.
www.esza.hu
www.nfu.hu


Ideart Felhasználó: vendég