október

2017. 10. 18. Lukács

Ke Sze Csü Szo Va
2017. 10. 01. (Vasárnap)
1
2017. 10. 02. (Hétfő)
2
2017. 10. 03. (Kedd)
3
2017. 10. 04. (Szerda)
4
2017. 10. 05. (Csütörtök)
5
2017. 10. 06. (Péntek)
6
2017. 10. 07. (Szombat)
7
2017. 10. 08. (Vasárnap)
8
2017. 10. 09. (Hétfő)
9
2017. 10. 10. (Kedd)
10
2017. 10. 11. (Szerda)
11
2017. 10. 12. (Csütörtök)
12
2017. 10. 13. (Péntek)
13
2017. 10. 14. (Szombat)
14
2017. 10. 15. (Vasárnap)
15
2017. 10. 16. (Hétfő)
16
2017. 10. 17. (Kedd)
17
2017. 10. 18. (Szerda)
18
2017. 10. 19. (Csütörtök)
19
2017. 10. 20. (Péntek)
20
2017. 10. 21. (Szombat)
21
2017. 10. 22. (Vasárnap)
22
2017. 10. 23. (Hétfő) 1956-os forradalom
23
2017. 10. 24. (Kedd)
24
2017. 10. 25. (Szerda)
25
2017. 10. 26. (Csütörtök)
26
2017. 10. 27. (Péntek)
27
2017. 10. 28. (Szombat)
28
2017. 10. 29. (Vasárnap)
29
2017. 10. 30. (Hétfő)
30
2017. 10. 31. (Kedd)
31

Állatok világa témahét felső tagozat

Időpont Kezdeményező/felelős Program/feladat Résztvevők
november 25. hétfő
     
1. óra Szűcs Imre Tanulói PP vetítés – az állatok világa 7. osztály
2 óra Gáspár Edit The Yellowstone Park 7. osztály
3. óra Gáspár Edit Das Wattenmeer 7. osztály
3. óra Mátyási Piroska Bogarak 6. osztály
3. óra Szűcs Imre vetélkedő 6. osztály
3. óra Kutenics Szilvia Szlovákia védett állatai 8. osztály
5. óra Skrován József Állatfotók szerkesztése 5. osztály
6. óra Bucsi-Kovács Anikó Mesefeldolgozás 6. osztály
6. óra Kutenics Szilvia A róka és a holló (Havran a líška)mesefeldolgozás 5. osztály
Délután Mátyási Piroska Vetélkedő, állatsimogató felső tagozat
       
november 26. kedd
     
1-2. óra Kutenics Szilvia Állatfigurás sütemények készítése 5. osztály
1. óra Mátyási Piroska Természetfilm 8. osztály
1 óra Gáspár Edit The Yellowstone Park 7. osztály
1. óra Skrován József Kedvenceink 7. osztály
2. óra Gáspár Edit Das Wattenmeer 7. osztály
2. óra Skrován József Kedvenceink 7. osztály
3. óra Bucsi-Kovács Anikó Állatformák 6. osztály
4. óra.  Szűcs Imre Tanulói PP vetítés – az állatok világa 7. osztály
4. óra Kutenics Szilvia Szlovákia védett állatai-tablókészítés 8. osztály
5. óra Bucsi-Kovács Anikó Állatmesék 5 osztály
5. óra Kutenics Szilvia Kedvenceink 7. osztály
5. óra Skrován József Madáretető készítése 8. osztály
6. óra Skrován József Madáretető készítése 8. osztály
6. óra Bucsi-Kovács Anikó Állatmotívumok-Toldiban 6. osztály
       
november 27. szerda
     
1 óra Gáspár Edit The Yellowstone Park 8. osztály
2. óra Gáspár Edit ZOO 6. osztály
3. óra Gáspár Edit Das Wattenmeer 8. osztály
3. óra Mátyási Piroska Természetfilm 7. osztály
4. óra Bucsi-Kovács Anikó Állatmotívumok  
4. óra Kutenics Szilvia Ako zajkovci vyučovali africké zviera-mesefeldolgozás 6. osztály
5. óra Bucsi-Kovács Anikó Állatos mondatok elemzése 8. osztály
5. óra Skrován József Állatos képek szerkesztése 6. osztály
6. óra Gáspár Edit ZOO 6. osztály
       
november 28. csütörtök
     
délelőtt   Látogatás a Budapesti Állatkertben felső tagozat
       
november 29. péntek
     
1. óra Mátyási Piroska Természetfilm 5. osztály
3. óra   Tablókészítés 8. osztály
4. óra Gáspár Edit ZOO 6. osztály
5. óra Gáspár Edit ZOO 5. osztály
6. óra   Tablókészítés 7. osztály
15 óra Mátyási Piroska Vadlúdi sokadalom felső tagozat


Aloldalak listája Menük Bemutatkozás Kapcsolat Ideart Felhasználó: vendég