július

2018. 07. 19. Emília

Ke Sze Csü Szo Va
2018. 07. 01. (Vasárnap)
1
2018. 07. 02. (Hétfő)
2
2018. 07. 03. (Kedd)
3
2018. 07. 04. (Szerda)
4
2018. 07. 05. (Csütörtök)
5
2018. 07. 06. (Péntek)
6
2018. 07. 07. (Szombat)
7
2018. 07. 08. (Vasárnap)
8
2018. 07. 09. (Hétfő)
9
2018. 07. 10. (Kedd)
10
2018. 07. 11. (Szerda)
11
2018. 07. 12. (Csütörtök)
12
2018. 07. 13. (Péntek)
13
2018. 07. 14. (Szombat)
14
2018. 07. 15. (Vasárnap)
15
2018. 07. 16. (Hétfő)
16
2018. 07. 17. (Kedd)
17
2018. 07. 18. (Szerda)
18
2018. 07. 19. (Csütörtök)
19
2018. 07. 20. (Péntek)
20
2018. 07. 21. (Szombat)
21
2018. 07. 22. (Vasárnap)
22
2018. 07. 23. (Hétfő)
23
2018. 07. 24. (Kedd)
24
2018. 07. 25. (Szerda)
25
2018. 07. 26. (Csütörtök)
26
2018. 07. 27. (Péntek)
27
2018. 07. 28. (Szombat)
28
2018. 07. 29. (Vasárnap)
29
2018. 07. 30. (Hétfő)
30
2018. 07. 31. (Kedd)
31

Nemzetek ételei háromhetes projekt felső tagozat

 

HÁROMHETES PROJEKT

FELSŐ

 

NOV 10

hétfő

3. óra: 5. osztály – Étkezési szokások Szlovákiában (Szilvi)

6. óra: 6. osztály - Étkezési szokások Szlovákiában (Szilvi)

NOV 11

kedd

1. óra: 8. osztály – Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

5. óra: 7. osztály - Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

NOV 12

szerda

2. óra: 8. osztály – receptkatalógus (Lajos)

5-6. óra: 8. osztály – palacsintaház TANKONYHA (Imre)

2-3 óra: 6. osztály – receptgyűjtés (Edó)

4-5. óra: 7. osztály - receptgyűjtés (Edó)

4. óra: 6. osztály - Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

5. óra: 5. osztály - Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

NOV 13

csütörtök

1.óra: 5. osztály – Jellegzetes szlovák ételek gyűjtése (Szilvi)

3. óra: 7. osztály - Jellegzetes szlovák ételek gyűjtése (Szilvi)

4. óra: 6. osztály - Jellegzetes szlovák ételek gyűjtése (Szilvi)

4. óra: 7. osztály – gasztronómia az irodalomban (Lajos)

NOV 14

péntek

2. óra: 6. osztály – receptkatalógus (Lajos)

3-4. óra: 8. osztály - receptgyűjtés (Edó)

4. óra: 7. osztály – receptek gyűjtése (Szilvi)

5. óra: 8. osztály - receptek gyűjtése (Szilvi)

 

 


 

 

NOV 18

kedd

1-2. óra: 7. osztály – sütés-főzés TANKONYHA (Edó)

2. óra: 6. osztály – receptek gyűjtése, fordítása (Szilvi)

5. óra: 8. osztály - receptek gyűjtése, fordítása (Szilvi)

NOV 19

szerda

2. óra: 8. osztály - gasztronómia az irodalomban (Lajos)

3. óra: 8. osztály – ételeink kalóriatartalma (Piri)

3-4. óra: 6. osztály - sütés-főzés TANKONYHA (Edó)

NOV 20

csütörtök

1.óra: 5. oszt. - receptkatalógus (Lajos)

2. óra: 5. oszt. - gasztronómia az irodalomban (Lajos)

1 – 2. óra: 8. osztály – PPT-vetítések, nemzetek ételei (Imre)

4. óra: 7. osztály – Tablókészítés nemzeti ételeinkről (Piri)

3-4. óra: 5. osztály – TÁJHÁZ: szegfűszeges hrapla (Szilvi)

3-4. óra. 8. osztály - sütés-főzés TANKONYHA (Edó)

NOV 21

péntek

2. és 6. óra: 7. osztály – Tablókészítés (Szilvi)

5-6. óra: 6. osztály – palacsintasütés (Ildikó) TANKONYHA

 

 

NOV 24

hétfő

2. óra: 8. osztály: Szőlősi ízek; tarkedli, hrapla (Szilvi)

3. óra: 5. osztály: Szőlősi ízek; tarkedli, hrapla (Szilvi)

6. óra: 6. osztály: Szőlősi ízek; tarkedli, hrapla (Szilvi)

NOV 25

kedd

2. óra: 7. osztály – receptkatalógus (Lajos)

 

 

NOV 26

szerda

5-6. óra: 5. osztály – TANKONYHA (Szilvi)

5-6. óra: 5. osztály – sztrapacska készítése (Szilvi)

NOV 27

csütörtök

1. óra: 6. osztály – gasztronómia az irodalomban (Lajos)

5-6 óra: 8 osztály – plakátkészítés (Teréz)

4-6. óra: 5-6. osztály - sütés-főzés TANKONYHA (Szilvi)

4. és 6. óra: 6. osztály – knédli készítése (Szilvi)

NOV 28

péntek

Projektzárás

 

 


Aloldalak listája Menük Bemutatkozás Kapcsolat Ideart Felhasználó: vendég