April

20/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30
Sorry, but this page does not exist in this language!

Nemzetek ételei háromhetes projekt felső tagozat

 

HÁROMHETES PROJEKT

FELSŐ

 

NOV 10

hétfő

3. óra: 5. osztály – Étkezési szokások Szlovákiában (Szilvi)

6. óra: 6. osztály - Étkezési szokások Szlovákiában (Szilvi)

NOV 11

kedd

1. óra: 8. osztály – Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

5. óra: 7. osztály - Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

NOV 12

szerda

2. óra: 8. osztály – receptkatalógus (Lajos)

5-6. óra: 8. osztály – palacsintaház TANKONYHA (Imre)

2-3 óra: 6. osztály – receptgyűjtés (Edó)

4-5. óra: 7. osztály - receptgyűjtés (Edó)

4. óra: 6. osztály - Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

5. óra: 5. osztály - Szlovák-magyar konyha összehasonlítása (Szilvi)

NOV 13

csütörtök

1.óra: 5. osztály – Jellegzetes szlovák ételek gyűjtése (Szilvi)

3. óra: 7. osztály - Jellegzetes szlovák ételek gyűjtése (Szilvi)

4. óra: 6. osztály - Jellegzetes szlovák ételek gyűjtése (Szilvi)

4. óra: 7. osztály – gasztronómia az irodalomban (Lajos)

NOV 14

péntek

2. óra: 6. osztály – receptkatalógus (Lajos)

3-4. óra: 8. osztály - receptgyűjtés (Edó)

4. óra: 7. osztály – receptek gyűjtése (Szilvi)

5. óra: 8. osztály - receptek gyűjtése (Szilvi)

 

 


 

 

NOV 18

kedd

1-2. óra: 7. osztály – sütés-főzés TANKONYHA (Edó)

2. óra: 6. osztály – receptek gyűjtése, fordítása (Szilvi)

5. óra: 8. osztály - receptek gyűjtése, fordítása (Szilvi)

NOV 19

szerda

2. óra: 8. osztály - gasztronómia az irodalomban (Lajos)

3. óra: 8. osztály – ételeink kalóriatartalma (Piri)

3-4. óra: 6. osztály - sütés-főzés TANKONYHA (Edó)

NOV 20

csütörtök

1.óra: 5. oszt. - receptkatalógus (Lajos)

2. óra: 5. oszt. - gasztronómia az irodalomban (Lajos)

1 – 2. óra: 8. osztály – PPT-vetítések, nemzetek ételei (Imre)

4. óra: 7. osztály – Tablókészítés nemzeti ételeinkről (Piri)

3-4. óra: 5. osztály – TÁJHÁZ: szegfűszeges hrapla (Szilvi)

3-4. óra. 8. osztály - sütés-főzés TANKONYHA (Edó)

NOV 21

péntek

2. és 6. óra: 7. osztály – Tablókészítés (Szilvi)

5-6. óra: 6. osztály – palacsintasütés (Ildikó) TANKONYHA

 

 

NOV 24

hétfő

2. óra: 8. osztály: Szőlősi ízek; tarkedli, hrapla (Szilvi)

3. óra: 5. osztály: Szőlősi ízek; tarkedli, hrapla (Szilvi)

6. óra: 6. osztály: Szőlősi ízek; tarkedli, hrapla (Szilvi)

NOV 25

kedd

2. óra: 7. osztály – receptkatalógus (Lajos)

 

 

NOV 26

szerda

5-6. óra: 5. osztály – TANKONYHA (Szilvi)

5-6. óra: 5. osztály – sztrapacska készítése (Szilvi)

NOV 27

csütörtök

1. óra: 6. osztály – gasztronómia az irodalomban (Lajos)

5-6 óra: 8 osztály – plakátkészítés (Teréz)

4-6. óra: 5-6. osztály - sütés-főzés TANKONYHA (Szilvi)

4. és 6. óra: 6. osztály – knédli készítése (Szilvi)

NOV 28

péntek

Projektzárás

 

 


Ideart Felhasználó: vendég