April

20/04/2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/04/2019 (Monday)
1
02/04/2019 (Tuesday)
2
03/04/2019 (Wednesday)
3
04/04/2019 (Thursday)
4
05/04/2019 (Friday)
5
06/04/2019 (Saturday)
6
07/04/2019 (Sunday)
7
08/04/2019 (Monday)
8
09/04/2019 (Tuesday)
9
10/04/2019 (Wednesday)
10
11/04/2019 (Thursday)
11
12/04/2019 (Friday)
12
13/04/2019 (Saturday)
13
14/04/2019 (Sunday)
14
15/04/2019 (Monday)
15
16/04/2019 (Tuesday)
16
17/04/2019 (Wednesday)
17
18/04/2019 (Thursday)
18
19/04/2019 (Friday)
19
20/04/2019 (Saturday)
20
21/04/2019 (Sunday)
21
22/04/2019 (Monday)
22
23/04/2019 (Tuesday)
23
24/04/2019 (Wednesday)
24
25/04/2019 (Thursday)
25
26/04/2019 (Friday)
26
27/04/2019 (Saturday)
27
28/04/2019 (Sunday)
28
29/04/2019 (Monday)
29
30/04/2019 (Tuesday)
30
Sorry, but this page does not exist in this language!

Étlap

Vértesszőlősi Általános Iskola, 2019. április hónap
  Tízórai Ebéd Uzsonna
1. kakaó, kalács csontleves, zöldbabfőzelék, pulykapörkölt, kenyér vajkrémes kenyér (teljes kiőrlésű), gyümölcs
2. citromos tea, tojáskrém, kenyér (teljes kiőrlésű), zöldség karalábéleves, spagetti tengerész módra, gyümölcs joghurt, magvas zsemle
3. tej, főtt virsli, ketchup, teljes kiőrlésű kenyér gulyásleves, tejbegríz, kakaószórat, gyümölcs, kenyér (teljes kiőrlésű) teljes kiőrlésű kifli, magyaros vajkrém, kígyóuborka
4. tej, margarinos kenyér (teljes kiőrlésű), gépsonka köménymagos leves pir. zs.kockával, paradicsomos húsgombóc, főtt burgonya, kenyér (teljes kiőrlésű), gyümölcs gyümölcs, korpás keksz
5. citromos tea, füstölstsajtos szendvicskrém, teljes kiőrlésű kenyér zöldborsóleves, csirkepörkölt, párolt rizs, saláta mézes kenyér
8. tej, briós csurgatott leves, paradicsomos káposztafőzelék, párolt sertésragu, kenyér (teljes kiőrlésű) sajtkrémes zsemle (teljes kiőrlésű), zöldség
9. tej, nutellás kenyér (teljes kiőrlésű) almaleves, rántott sajt, tört burgonya, saláta gyümölcsjoghurt, kifli
10. tej, paprikás szalámis kenyér májgombócleves, burgonyás tészta, saláta zsíros kenyér (teljes kiőrlésű), savanyú káposzta
11. citromos tea, májas szendvicskrém, kenyér, zöldség daragaluskaleves, finomfőzelék, natúr szelet, kenyér (teljes kiőrlésű) mazsolás krémtúrós kenyér (teljes kiőrlésű)
12. tej, zöldfűszeres vajkrémes kenyér, főtt tojás karika kelbimbóleves, sült csirkecomb, párolt rizs, savanyúság margarinos kenyér (teljes kiőrlésű), olajos hal, kígyóuborka
15. tejeskávé, kalács tavaszi leves, parajfőzelék, főtt tojás, kenyér (teljes kiőrlésű) margarinos kenyér (teljes kiőrlésű), soproni felvágott, zöldség
16. citromos tea, körözöttes kenyér (teljes kiőrlésű), zöldség karfiolkrémleves, pirított zs. kocka, halpaprikás, párolt rizs joghurt, zsemle
17. tej, magyaros vajkrémes kenyér lencseleves, kenyér (teljes kiőrlésű), bolognai makaróni, gyümölcs sárgarépás sajtkrémes kenyér (teljes kiőrlésű), zöldség
18.   hamis gulyásleves, gyümölcsmártás, natúr szelet, pirított dara  
23.   tojásleves, székelykáposzta, sütemény (teljes kiőrlésű)  
24. tej, vajkrémes kenyér, sajt palócleves, túrós tészta, gyümölcs paprikás szalámis zsemle (teljes kiőrlésű), zöldség
25. tej, nutellás kenyér zöldségleves, pusztapörkölt, saláta, kenyér (teljes kiőrlésű) margarinos kenyér (teljes kiőrlésű), tavaszi felvágott
26. citromos tea, margarinos kenyér (teljes kiőrlésű), olajos hal brokkolikrémleves, pirított zsemlekocka, rántott szelet, kukoricás rizs, saláta gyümölcsjoghurt, kifli
29. kakaó, kalács kertészleves, sárgaborsófőzelék, sertéspörkölt, kenyér (teljes kiőrlésű) vajkrémes kenyér (teljes kiőrlésű), gyümölcs
30. citromos tea, füstölstsajtos szendvicskrém, teljes kiőrlésű kenyér, zöldség karalábéleves, vadasmártás, sült csirkemell, spagetti joghurt, zsemle
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    


Ideart Felhasználó: vendég